Batıkent Spor Salonu

2012 YILINDAN BERİ;

SIRADIŞI DEKORASYONU , OLD SCHOOL AĞIRLIK EKİPMANLARI,YENİ NESİL ELEKTRONİK ALETLERİ İLE, İNSANLARIN YAŞAM KALİTELERİNİ ARTIRIP KİŞİYE ÖZEL TASARLANMIŞ ANTRENMAN PROGRAMLARINI  VE HİZMETLERİMİZİ, PROFESYONEL BİR YÖNETİMLE SUNUYORUZ.

BatıkentAnkara‘nın Yenimahalle ilçesinde bir semttir. Yenimahalle ilçesinin yaklaşık yarısını oluşturmaktadır. Türkiye‘nin en büyük modern yerleşim projelerinden biridir. Ankara metrosu 

AnkaraMetroLogo.png

M1 ve 

AnkaraMetroLogo.png

M3 hatlarının son durağı Batıkent’tedir.

TAMAMEN PROFESYONEL KADROMUZ İLE;

FİTNESS, BODY BUİLDİNG, PERSONAL TRANİER, PLATES,

KİLO ALMA-VERME, ÖZEL SIKILAŞMA ANTRENMANLARI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Batıkent’in nüfusu, bağlı olduğu Yenimahalle ilçesinin yaklaşık yarısı kadardır. Nüfusu orta ve orta-üst gelir grubu insanlar oluşturur. İlk kurulduğu yıllarda sakinler daha çok sanatçı, akademisyen ve memur grubundan oluşmaktaydı.

ELVANKENT ARENA GYM SPOR SALONU AYRI AYRI ZAMANLARDA SİZ DEĞERLİ AİLEMİZ SAYESİNDE 4 TANE ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR.

SIRADANLIKTAN TAMAMEN UZAK DEKORASYONU VE ASİ MÜZİĞİ İLE SİZLERİ BEKLİYORUZ…

ÖZEL DERSLER,KADINLARA AİT ÖZEL ANTRENMAN SAATLERİ,KARMA SAATLER,ÖZEL BESLENME PROGRAMLARI,TÜRKİYE ÇAPINDA TÜM MARKA VE MODEL

TOPTAN-PERAKENDE  SUPPLEMENT SATIŞI HİZMETLERİNİ HAFTANIN HER GÜNÜ BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE DEVAM ETTİRMEKTEYİZ.

Batıkent, Ankara’nın belediye başkanlarından Vedat Dalokay‘ın 1973 yılında Ankara Belediye Başkanlığı‘na seçilmesi ile birlikte, çarpık kentleşme sorununa çözüm olarak oluşturulmuştur. Pek çok isim düşünülmüş ancak projenin Ankara’nın batısında gerçekleştirileceği kesinleştiğinde de isim kendiliğinden ortaya çıkmıştır: Batıkent. Batıkent’in, özellikle Murat Karayalçın döneminde altyapısının geliştirilmesi ve Melih Gökçek döneminde de metronun tamamlanmasıyla ulaşım bakımından birçok sorunu halledilmiştir.

#BAHANELERKALORİYAKMAZ

@ARENAGYMSPORSALONU/INSTAGRAM

Click to rate this post!
[Total: 4 Average: 5]

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS