Elvankent Spor Salonu

Elvankent Spor Salonu – Elvankent

Elvankent spor merkezi ARENA GYM olarak 2012 senesinden bu yana siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.Spor salonumuz 280m2 bir alana kurulu olup son derece güzel dizayn edilmiş ve şık bir hale getirilmiştir.

Spor salonumuzda 5 ayrı branşta kendisini geliştirmiş profesyonel spor hocaları çalışmaktadır. Spor salonumuzda bire bir eğitim desteği bulunmaktadır.

Elvankent Spor Salonu – Arena GYM

Spor salonumuzda tam kapsamlı olarak bütün spor malzemelerine yer verilmiştir ve salonumuzun bu kapsamda bir çok ödülü bulunmaktadır. İç dekorasyonu özel iç mimarlar tarafından dizayn edilmiştir ve en ferah şekilde düzenlenmiştir.

ElvankentAnkara‘da bir toplu konut alanıdır. Etimesgut ile Sincan arasında Etimesgut ilçesine bağlıdır. Emlakbankası Elvankent Konutları ile başlayan yerleşim onlarca kooperatif sitesiyle büyük bir konut merkezine dönüşmüştür. 2004 yılında bölgeye resmi olarak Atakent adı verilmiştir.

Elvankent Arena Gym – Elvankent Fitness Merkezi – Elvankent Spor Salonu

Ankara Elvankent’te Gezilecek Yerler

Başkent Ankara’da bulunan Etimesgut ilçesinin bir semti olan Elvankent; Atakent, Ayyıldız, Etiler, Oğuzlar, Topçu ve Yeşilova Mahallelerinden oluşuyor. Semtin nüfusu 2017 nüfus rakamlarına göre 93.550 kişidir. Semt sakinleri tarafından kısaca “Elvan” olarak da bilinir.

Elvankent Spor – Elvankent Gym – Elvankent Spor Salonu

Etimesgut ile Sincan arasında bulunan bu semt sakinleri tarafından şirin, sakin ve yeşil olarak adlandırılır.

Elvankent Fitness – Elvankent Plates –
Bayanlara Özel Spor Salonu – Elvankent Spor Salonu

Yeşil olarak adlandırılmasının en büyük sebebi hem sitelerin içinde bulunan yeşil alanlar hem de karşınıza sık sık çıkan parklardır.

Elvankentte en iyi spor salonu olduğumuzu her zaman idda ediyoruz. Bizden fiyat bilgisi almadan veya salonumuzu ziyaret etmeden lütfen başka yere gitmeyiniz. Tesisimizi yerinde ziyaret ettiğiniz zaman ne kadar iddalı olduğumuzu kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Elvankent Spor Salonu – Arena Gym Fitness Merkezi

Arena Fitness Salonu Siz Değerli Misafirlerini Ağırlamakdan Herzaman Mutluluk Duyacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Our discussion have COMMENTS (3)

 1. Pingback: Etimesgut Spor Salonu - Etimesgut Bayanlara Özel Spor Salonu

 2. Ankara Dekorasyon
  Ankara dekorasyon firması İDEAL ANKARA DEKORASYON 2020 senesinde başladığı hizmet hayatına bir çok alanda faaliyet vererek devam etmektedir.

  Sizin istek ve arzularınıza göre tasarlıyor. Sizler için yaşanabilir daha güzel alanlar oluşturuyoruz. Sizinle ortak hareket ediyoruz ve sizin hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

  Ankara Dekorasyon – Ankara Anahtar Teslim Ev & İş Yeri
  Ankara dekorasyon olarak sizin için yarım kalmış yapıtları sıfırdan başlamış daileri alıp anahtar teslim şekilde yapıp bitmiş şekilde teslim ediyoruz.

  Cevapla
 3. Elvankent playstation salonu ARENA PLAYSTATION 2007 yılında ankaranın etimesgut ilçesi elvankent semtinde açılmıştır. Elvankentlilere konforu ve temiz bir ortamda oyun oynama keyfini sunan kafemiz nezih ve güler yüzlü personeli ile kısa sürede semt sakinleri tarafından benimsenmiş ve sevilmiştir. Mekan sahipleride bundan önce elvankent ve çevresinde bir çok esnaflık yapmış ve kendilerini sevdirmişlerdir. Salonumuz aktif olarak elvankette playstation 4 ve playstation 4 pro ile hizmet vermektedir.
  Elvankent Playstation – Game Pixel

  Playstation 5 in çıkmasıyla birlikte elvankentlilerle teknolojiyi buluşturacak tek salon olarak da bilinmektedir.
  Elvankent playstation salonu 4K tv ve ekipmanları ile gerçek oyun keyfini sizlere sunarken aynı zamanda mini kafesi ile de sizlere yemek ve atıştırmalık keyfinide sunmaktadır. 24 saat sıcak ve soğuk içecekleri bulunan kafemiz kendine ayrılan ön kısımda da sigara içmenize ve bekleme yeri olarak kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

  Salonumuzda yer olmaması durumunda bekleme yaparken müşterilerimizin sıkılmamaları için hemen giriş de sigara içilen alanda langırt ve box makinası gibi aktiviteler bulunmaktadır.

  Cevapla

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS