Hakkımızda

Elvankent Spor Salonu – Arena Gym

#BAHANELERKALORİYAKMAZ

2012 Yılından Beri;

Sıradışı Dekorasyonu , Old School Ağırlık Ekipmanları,Yeni Nesil Elektronik Aletleri İle, İnsanların Yaşam Kalitelerini Artırıp Kişiye Özel Tasarlanmış Antrenman Programlarını  Ve Hizmetlerimizi, Profesyonel Bir Yönetimle Sunuyoruz.

Tamamen Profesyonel Kadromuz İle;

Fitness, Body Building, Personal Tranier, Plates,

Kilo Alma-Verme, Özel Sıkılaşma Antrenmanları İle Hizmet Vermekteyiz.

Elvankent Arena Gym Spor Salonu Ayrı Ayrı Zamanlarda Siz Değerli Ailemiz Sayesinde 4 Tane Ödüle Layık Görülmüştür.

Sıradanlıktan Tamamen Uzak Dekorasyonu Ve Asi Müziği İle Sizleri Bekliyoruz…

Özel Dersler,Kadınlara Ait Özel Antrenman Saatleri,Karma Saatler,Özel Beslenme Programları,Türkiye Çapında Tüm Marka Ve Model

Toptan-Perakende  Supplement Satışı Hizmetlerini Haftanın Her Günü Büyük Bir Özveri İle Devam Ettirmekteyiz.

Elvankentte Yaşam – Sağlıklı Yaşam İçin Spor – Elvankent Uygun Spor Salonu

Semt sakinlerinin vakitlerini geçirdiği yerlerden bazıları ise Atakent Sosyal Tesisleri, Planet Aile Yaşam Merkezi, Elvankent Emekliler Konağı ve Korkut Ata Kongre ve Kültür Merkezi’dir.

Atakent Spor Tesisleri futbol, basketbol, tenis ve koşu ile ilgilenen insanların uğrak yerlerinden birisi. Spor Tesisi, bünyesinde bir fitness salonu da barındırıyor.

Elvankentin En İyi Spor Salonu Neresi ? – Elvankent Spor Merkezi

Elvankent’te bulunan parklar ise Adalet Parkı, Şehit Pilot Levent Şahin Parkı, Yıldız Parkı, Şehit Ersin Bartan Parkı, Tuğra Parkı, Elvankent Parkı, Bahçeli Parkı ve Necmettin Erbakan Parkı’dır.

Elvankent’te Alışveriş Merkezi var mı?

Elvankent’te bulunan bazı alışveriş merkezleri Gimsa, Vizyon Alışveriş Merkezi ve Evsa Alışveriş Merkezi’dir.

Ayrıca semtte bulunan Optimum Outlet Alışveriş Merkezi, Ankara’da açılmış olan ilk outlet alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor.

Elvankent Spor Salonları – Arena Gym Spor Salonu

Elvankent Spor Merkezi – Arena Gym

#SENİNHAYALİNSENİNSALONUN

Ankara Elvankent’te Gezilecek Yerler – Elvakent Spor Salonu

Başkent Ankara’da bulunan Etimesgut ilçesinin bir semti olan Elvankent; Atakent, Ayyıldız, Etiler, Oğuzlar, Topçu ve Yeşilova Mahallelerinden oluşuyor. Semtin nüfusu 2017 nüfus rakamlarına göre 93.550 kişidir. Semt sakinleri tarafından kısaca “Elvan” olarak da bilinir.

Etimesgut ile Sincan arasında bulunan bu semt sakinleri tarafından şirin, sakin ve yeşil olarak adlandırılır. Yeşil olarak adlandırılmasının en büyük sebebi hem sitelerin içinde bulunan yeşil alanlar hem de karşınıza sık sık çıkan parklardır.

Modern bir semt olan Elvankent’te yerleşim genellikle yüksek binalar ve siteler çevresinde gelişmiş bulunuyor.

Semtin negatif yanlarından biri şehir merkezine oldukça uzak olmasıdır. Semtin sokaklarında yürürken Ankara’ya (şehir merkezi) nasıl giderim sorusunu duymanız olasıdır.

Elvankent Spor Center – Arena Gym – Arena Fit – Etimesgut

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Elvankent’e Nasıl Gidilir?

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Elvankent’e olan uzaklık 51.5 km’dir. Normal trafikte yol yaklaşık olarak 39 dakika sürüyor. Toplu taşıma aracı kullanılmak istendiğinde ise durum bir miktar daha karmaşık hale gelebiliyor.  Havalimanı’ndan şehir merkezine gidildikten sonra en az 2 farklı otobüse binildikten sonra Elvankent’e ulaşabiliyorsunuz. Bunun da halihazırda 39 dakika olan süreyi daha da uzattığını belirtelim.

Elvankent Sport – Elvankent Antreman Salonu – Elvankent Cross Fit

Elvankent’te Gezilecek Yerler

Semtteki sosyal yaşam genellikle 14. Cadde etrafında gelişmiş bulunuyor. Burada kafesinden kuaförüne, bankasından restoranına, kitapçısından mobilyacısına bir çok farklı mağazayı bulabiliyorsunuz.

Bunun ardından her Etimesgut semti gibi semt sakinlerinin gittiği yerlerin başında Elvankent’e oldukça yakın olan Göksu Park’ı gelmekte. 2003 yılında kullanıma açılan bu büyük park eskiden “Susuz Göl” olarak bilinen alanın üzerine kurulmuş. Bu devasa parkta yeşil alan, piknik alanı, kafe ve restoranlara ulaşmak mümkün. Ek olarak bu parkta bulunan devasa gölde balık da tutabileceğinizi hatırlatmadan geçmeyelim.

Gidilebilecek bir başka yer de yine semte oldukça yakın olan Harikalar Diyarı’dır. Büyüklüğü yaklaşık 1 milyon 300 bin metrekare olan bu park Avrupa’nın en büyük parklarından biridir. Parkın içinde go-kart pisti, mini golf alanı, kaykay pisti gibi yerler bulunmaktadır. Bu aktiviteleri buralarda özgürce yapabilirsiniz.

Ayrıca semt Eryaman Tren garına oldukça yakındır. Bu sayede şehir dışına trenle ulaşım da bir hayli kolaylaşıyor.

SAĞLIKLI YAŞAM VE KENDİMİZ İÇİN SPOR YAPALIM

#ELVANKENTSPORSALONU

ELVANKENT’İN EN GÜZEL SPOR SALONU

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]