Sincan Spor Salonu

Sincan Spor Salonu – Sincan Spor Merkezi – Sincan Jimnastik

Sincan Spor Salonu Hizmetlerimiz ; SIRADANLIKTAN TAMAMEN UZAK DEKORASYONU VE ASİ MÜZİĞİ İLE SİZLERİ BEKLİYORUZ.

ÖZEL DERSLER,KADINLARA AİT ÖZEL ANTRENMAN SAATLERİ,KARMA SAATLER,ÖZEL BESLENME PROGRAMLARI,TÜRKİYE ÇAPINDA TÜM MARKA VE MODEL

Sincan Spor Salonu – Sincan Spor Merkezi – Sincan Fitness

TOPTAN-PERAKENDE  SUPPLEMENT SATIŞI HİZMETLERİNİ HAFTANIN HER GÜNÜ BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE DEVAM ETTİRMEKTEYİZ.

#BAHANELERKALORİYAKMAZ

Sincan Spor Salonu – Uygun Salonu – Sincan Bayanlara Özel Spor Merkezi

Sincan bölgesinde yıllardır en büyük problem belki de gidilebilecek profesyonel bir spor salonuydu.2012 yılından beri sadece kadın antrenörler eşliğinde kadınlara özel antrenman saatleri hizmeti veren elvankent spor salonu arena gym spor salonu hizmetlerine yıllardır aralıksız olarak siz değerli öğrencilerimizin istekleri ve talepleri ile devam etmektedir.

Sincan Spor Salonu – Sincan Halı Saha – Spor Kompleksi

Erkek öğrenciler için özel alan,kadın öğrenciler için özel alan, karma saatler ve tüm branşlarda hizmet vermekteyiz.Hızlı kilo verme ,Hızlı kilo alma,Bölgesel zayıflama,Sıkılaşma özel dersler ile hizmet vermekteyiz.

Sincan Spor Salonu – Merkezi – Gym

Sincan’ın kuruluş tarihi kesin olarak bilinmemekle beraber 17. yüzyıl arşiv kayıtlarında Sincan köyünün adına rastlanmaktadır. Cumhuriyetin ilk yıllarında 28 hane ve mescitten oluşan bir köy iken Atatürk’ün önerileri ile yurt dışından (Romanya ve Bulgaristan) gelen göçmenlerle, 1950 yılında nüfusu 1.258’e ulaşmıştır. Mustafa Kemal Atatürk‘ün emriyle Sincan’a 100 hanelik Romanya Köseabdi’den göçmenler getirilmiştir.

Sincan Spor Salonu – Sincan Body Bullding

Bunlar Sincan’a gelirken lale soğanları ile birlikte gelmişlerdir. Bu nedenle de Sincan denildiğinde öncelikle akla lale ve lale bahçeleri gelmektedir. Soydaşlarımızın buraya yerleştirilmeleri ile tipik bir göçmen köyü görünümünü alan Sincan, İstanbul-Ankara tren yolu ile Ankara-Beypazarı-Ayaş devlet karayolu üzerinde olması nedeniyle kısa zamanda hızlı bir şekilde gelişmiş, 1956 yılında bucak merkezi haline getirilmiş, aynı yıl merkezde belediye teşkilatı kurulmuştur.

Nüfusu hızla artan Sincan bucağı 30 Kasım 1983 tarihinde çıkartılan 2963 sayılı kanunla ilçe haline getirilmiş, daha sonra da 8 Mart 1988 tarih ve 88/12721 sayılı bakanlar kurulu kararıyla Büyükşehir Belediye sınırları içerisine alınmıştır.

Sincan Hakkında Bilgileri ;

İdari Durum

Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki 5747 Sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince İlçemize bağlı Yenikent İlk Kademe Belediyesi ile, Polatlı İlçesine bağlı Temelli İlk kademe Belediyesi tüzel kişilikleri kaldırılarak mahalleleri ile birlikte Sincan İlçesine Katılmıştır.

(Aynı yasanın geçici 2.maddesi gereğince tüzel kişiliği ilk Mahalli İdareler Genel seçimi yapılan.29.03.2009 tarihi itibarı ile sona ermiştir.) Böylelikle Sincan ilçesi 57 mahalleye ulaşmıştır. (13 mahalle Yenikent İlk Kademe Belediyesinden, 15 mahalle ise Temelli İlk Kademe Belediyesinden) Sincan ilçesinin beldesi ve köyü bulunmamaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

Join the discussionSHARE YOUR THOUGHTS